SABO Ozon SistemleriOzon Jeneratörü ve Gazı ile ilgili her konuda çözüm ortağınız .

Sabo Elektronik Ozon Sistemleri 1986 yılında Hüseyin GÖKÇEN tarafından kurulmuş olup, 1998 yılından itibaren Switch Mode Güç Elektroniği ve Ozon jeneratörü konusunda faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamız İstanbul İkitelli Organize Sanayi sitesinde bulunan 1000 m² kapalı Alana sahip üretim tesisinde Dünya Standartlarına uygun olarak 5 gram/saat ve 5 kilogram/saat arasında ozon jeneratörü üretimini gerçekleştirmektedir.

Sabo Elektronik Ozon Sistemleri , ozon jeneratörlerinde oksijen sistemi, kuru hava sistemi ve soğutma sistemleri ,reaksiyon tankları ve ozon jeneratörü ve ihtiyaçları ile ilgili her türlü sistemi anahtar teslim olarak sunmaktadır.

Sabo Elektronik Ozon Sistemleri,ozon jeneratörlerinin tüm ekipmanlarını kendi tasarlayarak müşterilerine en yüksek kaliteli ürünü, en uygun maliyetle sunmayı hedeflemiştir.

Türkiye’de ozon jeneratörü konusunda Ozon Jeneratörü ve Yüksek Voltaj trafosunu kendi tasarlayan tek firmadır. Türkiye’de 1000 den fazla referansa sahip olan Sabo Elektronik Ozon Sistemleri 40 tan fazla ükeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Şirketimizin EUTA ve IOA üyeliği bulunan sayılı Türkiye menşeyli ozon jeneratörü üreticilerindendir.

1998 yılından beri kalite ve üretim hacmimizi arttırmamıza yardımcı olan tüm ekibimize ve iş ortaklarımıza teşekürlerimizi sunarız.

SABO OZON SİSTEMLERİ
Ozon Jeneratörü Üretiminde
23 YILLIK TECRÜBE

Ozon Sistemleri Teknik Servis Bakım Eğitim
Analiz

Ozon Laboratuarı Tesisimiz, son teknolojiyle donatılmıştır. Her türlü katı ve sıvı gaz üzerinde ozon gazı uygulanarak test yapılabilir.

daha fazla oku
Teknik Servis, Bakım ve Eğitim

Sabo Ozon Sistemleri olarak ürünlerimize her zaman, her yerde yedek parça ve teknik servis desteği 7/24 veren bir firmadır.

daha fazla oku
Tasarım

Mühendislerimiz, her işletmenin kendine özgü talep ve ihtiyaçlarının olduğunun farkında olup, en iyi, en zuun ömürlü ve en düşük maliyetli seçenekleri sunmaktadır.

daha fazla oku
EUOTA
International Ozone Association

International Ozone Association
Uluslar Arası Ozon Birliği

EUOTA & IOA

Uluslararası Ozon Derneği, ozon ve ilgili oksijen türleri teknolojilerinin her yönü hakkında bilgi toplama ve yayma ve araştırmaları teşvik etmeye adanmış, kar amacı gütmeyen bir eğitim ve bilimsel kuruluştur.

Sertifikalarımız

ISO 10002:2018 olarak revize edilen standart; karlılık, gelirler ve müşteri tatminini en üst düzeye çıkarmak üzere tasarımlanmış bir iş standardıdır.

Uzun yıllardır ozon jeneratörü üreticisi olan Sabo Elektronik Ozon Sistemleri her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır.

ISO 14001 nedir? İşletmelerin kimyasal ve/veya evsel atıklarını, çıkardıkları ve doğal çevreye rahatsızlık verebilecek ses, toz, gürültü, titreşim gibi her türlü etkeni ve işletmenin tüm çevresel etkilerini analiz edip çevre odaklı uygulamaları kontrol altına alan yönetim sistemi standartıdır.

Uzun yıllardır ozon jeneratörü üreticisi olan Sabo Elektronik Ozon Sistemleri her zaman üretilen ozon jeneratörlerinde çevre vecanlı duyarlılığını en üst seviyede tutmuştur.

Müşteri odaklılık, liderlik, çalışanların katılımı, süreç yaklaşımı, iyileştirme, kanıta dayalı karar verme ve ilişkilerin yönetimi prensipleri esas alınarak hazırlanan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı, müşteri memnuniyeti ve geçerli yasal şartların sağlanması için şartları tanımlamaktadır.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, şirketlerin finansal verilerini, fikri mülkiyetlerini ve hassas müşteri bilgilerini korumalarına yardımcı olan uluslararası bir çerçevedir.

Avrupa’ ya Uygunluk anlamına gelen bu işaret Topluluk içinde satılan ürünlerin asgari güvenlik, sağlık ve çevre koruma gereklerine göre denetlendiğini/ değerlendirildiğini gösterir.

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Direktifi 2002/95/EC (RoHS 1), Elektrikli ve elektronik ekipmanlarda belirli tehlikeli maddelerin kullanımının kısıtlanmasına ilişkin Direktifin kısaltmasıdır. , Avrupa Birliği tarafından Şubat 2003’te kabul edilmiştir.

Uluslararası Ozon Derneği, ozon ve ilgili oksijen türleri teknolojilerinin her yönü hakkında bilgi toplama ve yayma ve araştırmaları teşvik etmeye adanmış, kar amacı gütmeyen bir eğitim ve bilimsel kuruluştur.